Göbeği Gizlemenin Yolları

Sizlerin de karın, bel çevrenizde fazlalıklarınız varsa ve giydiğiniz kıyafetler sizi rahatsız ediyorsa doğru yerdesiniz. Kadınların dikkat ettiği en önemli husus elbette ki dış görünüşleridir. Özellikle yaz ayı yaklaşırken eğer göbeğinizden henüz tam olarak kurtulamadıysanız sizlere burada göbeği gizlemenin yolları hakkında birkaç ipucu ve can alıcı noktalardan bahsedeceğiz.

Yüksek Bel Pantolonlar Giyin

Klasik bel veya düşük bel kot pantolonların yanı sıra son yıllarda yüksek bel kot pantolonlar moda. Siz de bunu fırsata çevirip bel ve göbek bölgenizi toparlayan yüksek bel kot pantolonlar giyerek yüksek bel kot pantolon moda akımını bir fırsata çevirebilirsiniz. Yüksek bel koy pantolon aynı zamanda bacaklarınızı daha uzun ve zayıf gösterecek.

Ceket Kullanın

              Ceketler İpekyol Markasına Aittir.

Özellikle bahar aylarında kombinlerinizi mutlaka ceketlerle tamamlayabilirsiniz. Ceket bu durumlarda hayat kurtarıcı olabiliyor. Spor veya klasik de giyinseniz kendiniz için mutlaka uygun ceketler bulabilirsiniz. Bu yöntem hem sizi şık gösterecek hem de göbeği gizlemenin yolları arasında en etkileyici adımı atmış olacaksınız.

En Etkili ve En Bilinen Yöntem: Korse Kullanın!

Kadınların çoğunluğu korse kullanmayı reddedecek veya kullandığını gözleme yoluna gidecektir. Çünkü korse dendiği zaman aklımıza yaşlı kadınlar geliyor nedense. Korse kullanımı sadece göbeği gizlemenin yolları arasında değil aynı zamanda sağlık açısından da çok faydalıdır. Korseyi elbiselerinizin ve bol bluzlarınızın altına giymenizi tavsiye ederiz. Ayrıca belinizi de incelteceği için size ekstra seksi bir görünüm katacaktır.

Bluz Seçimlerine Dikkat Edin

 

Bluzlarınızda kumaş seçimi ve kesimi göbeği gizleme yolları arasında aslında en önemli olanıdır. Yüksek bel pantolon üzerine giyilen bol bluz sayesinde göbeğiniz doğal bir şekilde düz gibi görünecektir. Özellikle pileli bluz modelleri göbeğinizi gizlemeniz için en büyük yardımcınız olacaktır.

Desenlere Dikkat Edin

Giydiğiniz elbiseler, bluzlar, kazakların desenleri sizin görünümünüzü mutlak olarak etkileyecektir. Giyinirken dikine çizgiler içeren kıyafetler giymeniz sizi zayıf gösterecek ve bu şekilde göbeğinizi gizleyebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın